اینورتر تکنولوژی جدید کولرهای گازی کم مصرف

کمپرسور اسکرو چیست و چه کاربرد هایی دارد
۲۹ بهمن ۱۳۹۶

اینورتر تکنولوژی جدید کولرهای گازی کم مصرف

امروزه بحث مصرف برق بالای کولرگازی بسیار اهمیت دارد و مصرف کنندگان توجه ویژه ای به مصرف برق کولرگازی دارند و بدنبال محصولی هستند که در در کنار اینکه کیفیت مطلوبی دارد از نظر مصرف انرژی و برق به صرفه باشد و در طولانی مدت هزینه های اضافه ای را رو دستشان نگذارد.

تکنولوژی اینورتر یا DC در کولرگازی مدل جدید مورد استفاده قرار گرفته است و این تکنولوژی پیشرفته ترین تکنولوژی در زمینه موتورهای الکتریکی کمپرسورهای کولرگازی است. اینورتر جهت کنترل سرعت دورموتور کمپرسور به منظور تنظیم دائمی دما استفاده می شود. بطورکلی یک میکروکنترولر بطوردائم دمای محیط را سنجیده و بر اساس آن سرعت و دور کمپرسور را تنظیم می کند.

این تکنولوژی کارایی بالاتری داشته و با حذف نوسانات شدید قطع و وصل برق به کمپرسور، میزان مصرف انرژی را کاهش و عمر قطعات دستگاه را افزایش می دهد و یکی از تاثیر گذارترین نکات در قیمت کولرگازی می باشد.

گرچه در ابتدا کولرهای گازی اینورتر قیمت بالایی نسبت به سایر کولرهای گازی دارند اما در طول زمان و مصرف کم برق بخوبی مشاهده می کنید چه تاثیر بسزایی در مصرف برق و قبض برقتان خواهد داشت.

کولرهای اینورتر به کولرهای گازی کم مصرف مشهور هستند و حسابی در بازار برای خودشان جا باز کرده اند و افراد زیادی در مناطق مختلف که مصرف برق برایشان اهمیت دارد، طرفدار این محصول هستند.

مناطق و محل هایی که از نظر مصرف برق دچار مشکل هستند و صرفه اقتصادی برایشان ندارد که از کولرگازی استفاده کنند بهترین گزینه برایشان کولرگازی و اسپلیت های اینورتر و کم مصرف است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *