درباره ما

شرکت مهندسی فرافن هوا در سال ۱۳۸۶ پای بر عرصه صنعت کشور نهاد و با پیمودن راهی بس دشوار و با قدم هایی استوار و با سرعتی وصف ناپذیر توانست به مجموعه ای مقتدر در صنعت ایران تبدیل گردد و تمامی این راه ها فقط بر پایه اتکا به خداوند متعال، صداقت در عمل، تلاش بی وقفه و تکیه بر علوم روز و بدون حمایت های مالی دولتی طی طریق نماید.

پس از نیازسنجی هایی انجام شده بر روی صنعت کشور و مشکلات عدیده ای که بر سر راه صنعتگران گرامی بود، بر آن شدیم تا اقدام به تامین سه نیاز اصلی صنایع کشور کرده و با داشتن کادری مجرب و مشاوره هایی دقیق و علمی گره از کار صنعتگران عزیز و پیشرو بگشاییم.

mattei

۱- شرکت فرافن هوا با دارا بودن سابقه درخشان در زمینه تولید کمپرسورهای اسکرو و همچنین داشتن نمایندگی انحصاری کمپرسورهای تیغه ای از Mattei ایتالیا در خاور میانه و همینطور نمایندگی کمپرسورهای پیستونی فشار قوی تا ۳۳۰ بار از Coltri ایتالیا و دیگر تجهیزات هوای فشرده اعم از : مخازن، درایرها، فیلترهای مختلف، تله آبگیر و … تمامی نیازهای صنایه در مورد هوای فشرده را تامین می کند.واحد تخصصی اماد کمپرسور نیز با دارا بودن کادری فوق العاده مجرب و دارا بودن رفرنس های بسیار معتبر در خصوص سرویس و خدمات پس از فروش تخصصی کمپرسورهای این شرکت و تمامی برندهای موجود در صنایع ایران تمامی نیازهای فنی کمپرسورداران اقصی نقاط ایران را پوشش داده است.

2- همانطور که می دانیم مهمترین نیاز کارخانجات صنعتی، در حقیقت سنگ بنای کارخانجات، تامین نیروی برق مصرفی می باشد. از این رو بر آن شدیم تا با تامین برندهای معتبر ژنراتور و مولدهای تولید برق، اعم از : Cummins، Perkins، VOLVO ، Doosan، Stanford و … مسیر را برای تولید و تامین برق مصرفی آسان تر و مقرون به صرفه تر گردانیم. همچنین ژنراتورهای گازسوز و دیزلی که توسط این شرکت تامین می گردد، دارای کوپله فابریک و کاملا وارداتی می باشد.

lubricant
wb_grease

شرکت روانکاران فرافن عرضه کننده تخصصی انواع روغن و گریس صنعتی از دیگر فعالیتهای مجموعه صنعتی فرافن می باشد ، که با ارائه اطلاعات بسیار دقیق و با داشتن دانش فنی مطلوب و ارائه مدارک فنی این توانایی را داراست که در زمینه مشاوره تخصصی انتخاب روانکارهای مناسب برای صنایع مختلف اقدام کند و تمامی برندهای معتبر مورد مصرف در صنایع، اعم از : Shell ، Kluber Fuchs، Castrol ، TOTAL، BP ،Molykote، Molyduval، Verkol،AGIP، NYNAS، OKS و همچنین روغن های تخصصی کمپرسورهای وارداتی، اعم از AtlasCopco، Compair، IR، Kaeser و روغن و گریس های داخلی به کلی نیاز بخش های فنی کارخانجات را با ارائه مشاوره و تهیه روانکار مناسب به طور صد در صد تامین کند.