فیلتراسیون

آب موجود در هوای خروجی توسط درایر ها جذب می شوند فیلترها وظیفه جداسازی روغن و ذرات گردو غبار را بر عهده دارند   امروزه در صنایع از فیلترهایی با قدرت از ۱ میکرون تا۰٫۰۱ میکرون( میکرو فیلتر) در ذرات گرد و غبارو روغن  تا ۰٫۰۱ ppm   استفاده  می شود  استفاده از فیلتر های کربنی با قدرت ۰٫۰۰۳

ppm  در جداسازی روغن و بو استفاده می شود.

هوای فشرده تولیدی توسط کمپرسور دارای آلودگی روغن و ناخالصی های دیگر هستند. این ناخالصی ها که به صورت ذرات معلق می باشند، می توانند لطمات زیادی برای سیستم های پنوماتیک و همچنین بر روی کیفیت نهایی محصولات داشته باشند. فیلترها برای تصفیه این آلودگی ها و همچنین بالا بردن ضریب اطمینان از کیفیت هوای مصرفی به کار می رود.

معمولا در خط هوای فشرده از یک فیلتر اولیه و یک میکروفیلتر استفاده می شود و برای مصارف دارویی و غذایی از نوع کربنی استفاده می شود.

دستگاه تولید هوای بدون روغن Oil Free Air

کمپرسور Oil Free

با توجه به میزان حساسیت وجود روغن در هوای تولیدی از کمپرسور و لزوم رسیدن به هوای بدون روغن oil Free Air این شرکت دستگاه حذف روغن در هوای خروجی را ارایه نموده است .

در این سیستم کلیه هیدروکربنهای موجود در هوا توسط کاتالیست کربن اکتیو فعال به آب و Co2 تجزیه می شوند.

این دستگاه در سایزهای ۱ تا ۵۰ متر مکعب بر دقیقه و فشار کاری تا ۴۰ بار جهت مصارف صنعتی و تولید هوای بدون روغن کاربرد دارد.

اطلاعات تکمیلی و رفرنسهای کاری و نحوه کارکرد در کاتالوگ امده است.

کمپرسور Oil Free

دستگاه اندازه گیری میزان روغن در هوای خروجی Oil Content Measurements

فیلتراسیون

با توجه به میزان حساسیت وجود روغن در هوای تولیدی از کمپرسور و لزوم رسیدن به هوای بدون روغن oil Free Air این شرکت دستگاه اندازه گیری میزان روغن در هوای خروجی را ارایه نموده است

این دستگاه با نام تجاری MED POINT OCV ساخت شرکت BEKO المان می باشد و بصورت یک پکیج وارداتی عرضه می گردد .

لطفا برای درخواست اطلاعات بیشتر با این شرکت تماس حاصل فرمایید