درباره ما

شرکت مهندسی فرافن هوا
در سال ۱۳۸۶ پای بر عرصه صنعت کشور نهاد و با پیمودن راهی بس دشوار و با قدم هایی استوار و با سرعتی وصف ناپذیر توانست به مجموعه ای مقتدر در صنعت ایران تبدیل گردد و تمامی این راه ها فقط بر پایه اتکا به خداوند متعال، صداقت در عمل، تلاش بی وقفه و تکیه بر علوم روز و بدون حمایت های مالی دولتی طی طریق نماید.

پس از نیازسنجی هایی انجام شده بر روی صنعت کشور و مشکلات عدیده ای که بر سر راه صنعتگران گرامی بود، بر آن شدیم تا اقدام به تامین سه نیاز اصلی صنایع کشور کرده و با داشتن کادری مجرب و مشاوره هایی دقیق و علمی گره از کار صنعتگران عزیز و پیشرو بگشاییم.

۱- شرکت فرافن هوا با دارا بودن سابقه درخشان در زمینه تولید کمپرسور اسکرو و دیگر تجهیزات هوای فشرده اعم از : مخازن، درایرها، فیلترهای مختلف، تله آبگیر و… تمامی نیازهای صنایع کشور در مورد هوای فشرده را تامین می کند. واحد تخصصی امداد کمپرسور با دارا بودن کادر فنی فوق العاده مجرب و رفرنس های بسیار معتبر سرویس ،نگهداری و خدمات پس از فروش تخصصی ، همواره تلاش در جهت پوشش دهی کلیه نیازهای کمپرسورداران داخل کشور را داشته و دارد.

لوگو فرافن هوا

2- همانطور که می دانیم مهمترین نیاز کارخانجات صنعتی، در حقیقت سنگ بنای کارخانجات، تامین نیروی برق مصرفی می باشد. از این رو بر آن شدیم تا با تمرکز بر معتبرترین و مرغوبترین ژنراتورهای گازسوز و دیزلی موجود در بازار ایران،مسیر را برای تولید و تامین انرژی الکتریکی مورد نیاز صنایع را به نحو آسان تر و مقرون به صرفه تر تامین نماییم.

شرکت روانکاران فرافن عرضه کننده تخصصی انواع روغن و گریس صنعتی از دیگر فعالیتهای مجموعه صنعتی فرافن می باشد ، که با ارائه اطلاعات بسیار دقیق و با داشتن دانش فنی مطلوب و ارائه مدارک فنی این توانایی را داراست که در زمینه مشاوره تخصصی انتخاب روانکارهای مناسب برای صنایع مختلف اقدام کند و تمامی برندهای معتبر و مرغوب مورد مصرف در انواع کمپرسور موجود در بازار ایران را با توجه به نیازهای واحد های برق و تاسیسات صنایع مختلف مشاوره و تامین نماید.

روغن کاری

شرکت فرافن هوا