کمپرسور اسکرو

برای رفتن به سر فصل ها کلیک کنید

فهرست مطالب

آشنایی با کار کمپرسور اسکرو، انواع آن، کاربرد و قیمت

یک کمپرسور اسکرو که به عنوان کمپرسور پیچی دورانی نیز شناخته می شود ، از جابجایی مثبت از طریق حرکت چرخشی برای فشرده سازی هوا یا گاز استفاده می کند.

کمپرسور روتاری اسکرو نوعی کمپرسور گازی مانند کمپرسور هوا است که از مکانیزم جابجایی مثبت نوع چرخشی استفاده می‌کند. آن ها معمولا برای جایگزینی کمپرسورهای پیستونی در مواردی که حجم زیادی از هوای پرفشار مورد نیاز است، چه برای کاربردهای صنعتی بزرگ و چه برای تامین انرژی ابزارهای هوای پرقدرت به کار می روند.

ماشین آلات سنگین مقادیر بیشتری از فشرده سازی هوا را نسبت به کمپرسورهای پیستونی سنتی تر تحمل می کنند و از جمله برای کاربردهای صنعتی مناسب هستند. یک کمپرسور اسکرو دارای چرخه کاری بالاتری است که امکان کار مداوم را فراهم می کند. بنابراین وقتی نوبت به انتخاب یک کمپرسور برای یک راه اندازی، یک کسب و کار در حال رشد یا یک کارخانه تولیدی بزرگ می رسد، یک کمپرسور پیچی نیازهای شما را برآورده می کند.

کاربرد کمپرسور اسکرو

کمپرسور اسکرو روتاری از جابجایی مثبت – فرایندی که شامل کشیدن هوا به داخل محفظه است– استفاده می کند. حجم محفظه را کاهش می دهد تا هوا را فشرده کند. کمپرسورهای پیچی روتاری، به طور خاص، از جابجایی مثبت با پیچ های مارپیچ استفاده می کنند. پیچ ها یک آب بند هیدرولیک برای فشرده سازی هوا تولید می کنند. برای سیستم های روغنی، که رایج ترین نوع کمپرسور اسکرو دوار است، فرایند فشرده سازی هوا شامل مراحل زیر است:

کمپرسور تیغه ای اسکرو صنعتی فشاد قوی

۱. هوا وارد دستگاه می شود:  هوای اطراف سیستم از طریق دریچه ورودی وارد آن می شوددر حالت ایده ‌آل، این هوا تمیز و عاری از گرد و غبار، خاک یا زباله بیش از حد خواهد بود، اما بستگی به محل نگهداری دستگاه دارد.

۲. هوا از طریق دستگاه حرکت می کند: هوا از طریق خط کنترل فشار حرکت می کند. از شیر تنظیم کننده عبور کرده که فشار هوا را تنظیم می کند.

۳. روغن و هوا وارد کمپرسور می شوند: روغن و هوا به داخل کمپرسور حرکت می کنند تا به صورت غبار ترکیب شوند.

۴. هوا فشرده می شود: هوا در حین حرکت پیچ های دوار منطبق، فشرده می شود.

۵. هوا از کمپرسور خارج می شود: هوا و غبار روغن از کمپرسور خارج شده و وارد مخزن جداکننده روغن می شود.

۶. هوا و روغن از هم جدا می شوند: نیروی گریز از مرکز، مولکول های روغن را به هم نزدیک می کند و باعث جدا شدن و سقوط آن ها به مخزن می شود.

۷. سیستم روغن را فیلتر می کند: روغن به یک خنک کننده روغن و سپس یک فیلتر برای حذف هر گونه زباله منتقل می شود. روغن به کمپرسور هوا برمی گردد تا دوباره برای دسته بعدی به کار رود.

۸. این سیستم هوا را تصفیه می کند: هوا به فیلتر دوم منتقل می شود و هوا را برای نیازهای شما تصفیه می کند و روغن بیشتری را از بین می برد.

۹. شما از هوا استفاده می کنید: هوای فشرده و بدون روغن به یک مخزن ذخیره برای استفاده بعدی یا به ماشین ها و ابزارهای متصل شما منتقل می شود.

کمپرسور بدون روغن

انواع کمپرسور اسکرو

کمپرسورهای هوای اسکرو بر اساس روان کاری و خنک کنندگی دو نوع هستند:

کمپرسور پیچی تزریق روغن:

در کمپرسور پیچی تزریق روغن، روغن به محفظه تراکم تزریق می‌ شود تا همه عناصر را روان ‌کاری کرده و در محدوده دمای کاری مجاز نگه دارد. اگر چه روغن به دلیل خاصیت روان کنندگی و آب بندی آن انتخاب ارجح است، روان کننده های مصنوعی نیز استفاده می شوند. به ویژه در کاربردهایی که شامل دماهای بالاتر است.

استفاده از روغن یا روان کننده های دیگر به عنوان واسطه انتقال حرارت برای حذف مقداری از گرمای اتلاف حاصل از فرایند تراکم، میزان بخار موجود در هوا یا گاز فشرده را کاهش می دهد. این امر نشت ناشی از بازگشت به محفظه فشرده سازی را در طول تخلیه به حداقل می رساند. برخی از مدل ‌های کمپرسور اسکرو دارای یک فن بر روی محور موتور محرک هستند که جریان هوا را برای خنک کردن روان‌ کننده و همچنین سایر عناصر کمپرسور فراهم می ‌کند.

 

برای حذف روان کننده از هوا یا گاز فشرده، اکثر کمپرسورهای تزریق روغن از جداکننده گریز از مرکز استفاده می کنند. با این حال، مقدار کمی روان کننده یا روغن (انتقال روغن) اغلب همراه با هوا یا گاز فشرده از جداکننده عبور می کند. روغن یا روان کننده قبل از تزریق مجدد به محفظه فشرده سازی فیلتر و خنک می شود. در کاربردهایی که به هوا یا گاز فشرده در دماهای پایین تر نیاز دارند، هوا یا گاز را می توان از طریق یک خنک کننده اضافی عبور داد.

کمپرسورهای بدون روغن

در کمپرسور اسکرو بدون روغن، روتورها برای ایجاد اصطکاک با هم تماس ندارند. بنابراین، نیازی به روان کاری آن ها در ناحیه فشرده سازی نیست. از آن جایی که هوا یا گاز فشرده کاملا بدون روغن است، این کمپرسورها برای کاربردهایی مناسب هستند. که آلودگی هوا یا گاز فشرده شده با روغن یا سایر روان کننده ها را تحمل نمی کنند. با این حال، در کمپرسور پیچی بدون روغن بلبرینگ ها باید به اندازه کافی روغن کاری شوند. روان کننده از سطوح یاتاقان در برابر خوردگی محافظت می کند، اصطکاک را کاهش می دهد، سایش را مهار کرده و عملکرد کارامد و قابل اطمینان را تضمین می کند.

از آن جایی که کمپرسور اسکرو بدون روغن تمایل به گرم شدن سریع دارد، فشرده سازی هوا یا گاز تنها در یک مرحله دما را بالاتر از حد توصیه شده افزایش می دهد. برای جلوگیری از این امر – و همچنین هر گونه نشت احتمالی در محفظه فشرده سازی در حین تخلیه – فشرده سازی در دو مرحله انجام می شود.

هر مرحله هوا یا گاز را به تدریج و توسط چندین میله فشرده می کند. هوا یا گاز در پایان مرحله دوم به سطح فشار مورد نظر می رسد. برای حذف بیشتر گرمای تلف شده، اکثر طرح ها با یک خنک کننده بین دو مرحله و یک پس کولر بعد از مرحله دوم ساخته می شوند.

بر اساس تعداد روتورهای اسکرو، کمپرسور اسکرو را می توان به صورت زیر طبقه بندی کرد:

کمپرسورهای سرعت ثابت در مقابل کمپرسورهای درایو سرعت متغیر (VSD) تفاوت اساسی بین این دو فناوری را می توان در نام زیر یافت:

کمپرسورهای سرعت ثابت با سرعت ثابت کار می کنند.

فناوری درایو با سرعت متغیر (VSD) موتور را با سرعت مناسب نسبت به مقدار هوای مورد نیاز می چرخاند.

کمپرسور اسکرو سرعت ثابت

کمپرسور اسکرو سرعت ثابت زمانی که به طور مداوم با ظرفیت ۱۰۰٪ کار می کند، بسیار کارامد است. اما اکثر تاسیسات به این میزان بهره وری نیاز ندارند. قبل از اینکه موتور کاملا متوقف گردد، در حالی که هوا تولید نمی شود به کار خود ادامه می دهد و در نتیجه انرژی و پول را هدر می دهد. همچنین ناکارامدی و ضایعات به ویژه در تاسیساتی که چندین شیفت کار می کنند و یا دارای نوسانات تقاضا در طول روز هستند، مشاهده می شود.

کمپرسور اسکرو

کمپرسورهای اسکرو با سرعت متغیر (VSD)

کمپرسور پیچی VSD با افزایش نیاز به هوا، سرعت موتور را افزایش می دهد و در نتیجه جریان/CFM بیشتری را تامین می کند. اگر تقاضا کاهش یابد، موتور به طور خودکار کند می شود و تنها از انرژی مورد نیاز برای تامین جریان مناسب استفاده می کند.

در روزهای تولید کندتر، استراحت در طول روز، یا در طول شیفت های اسکلت دوم و سوم، فناوری VSD بسیار مفید است، زیرا باعث صرفه جویی در مصرف برق و هزینه می شود. با توجه به اینکه استفاده از هوای فشرده پرهزینه است، زیرا بیش از ۷۰٪ از کل هزینه مالکیت در هزینه های برق را به خود اختصاص می دهد، استفاده از فناوری VSD به شما در دستیابی به صرفه جویی ۳۵-۶۰٪ کمک می کند.

کاربرد کمپرسور اسکرو

از آن جایی که کمپرسور اسکرو روتاری ماشین های همه کاره است، در صنایع بی شماری کاربرد پیدا می کند. از تمیز کردن تا ابزارهای برقی، روش های استفاده از این تجهیزات عملا بی پایان هستند. درک اینکه چه صنایعی از کمپرسورهای پیچی روتاری استفاده می ‌کنند به شما کمک می ‌کند تا نحوه عملکرد تجهیزات و اینکه آیا می ‌توانید از آن برای عملیات خود استفاده کنید یا خیر را بدانید.

در اینجا برخی از صنایعی که از کمپرسور اسکرو روتاری استفاده می کنند آورده شده است:

کاربرد کمپرسور اسکرو در تولید:

با تقاضای مدرن برای محصولات و لوازم، کارخانه های تولیدی برای کار سریع و در عین حال کارامد به آخرین فناوری نیاز دارند. کمپرسور اسکرو روتاری هسته اصلی عملیات ‌های بی ‌شماری در تولید است. یک کارخانه تولیدی احتمالا از یک کمپرسور پیچی دوار برای جریان هوای ثابت خود استفاده می کند.

کمپرسور پیچی اغلب برای مقاصد صنعتی مانند تبرید و تهویه مطبوع یا برای جابجایی مواد در کارخانه های تولیدی بزرگ استفاده می شود. آن ها همچنین در کاربردهای مقیاس کوچک مانند کمپرسورهای هوای قابل حمل یافت می شوند.

بسیاری از صنایع برای عملیات خود به جریان هوای فشرده ای مطمئن نیاز دارند که کمپرسور پیچی روتاری را به گزینه ایده آل تبدیل می کند.

در زیر به برخی از صنایعی که از آن ها استفاده می کنند، اشاره می شود:

ساخت عمومی: کارخانه‌های عمومی از کمپرسورهای هوای چرخشی برای بستن، مهر و موم کردن و تمیز کردن استفاده می کنند. آن ها همچنین از کمپرسورهای هوا برای کار با ابزارهای برقی، کنترل ها و محرک ها استفاده خواهند کرد

تولید پلاستیک و لاستیک: تولیدکنندگانی که با پلاستیک، لاستیک و مواد مشابه کار می کنند از کمپرسور اسکرو برای تزریق و پرس قالب استفاده می کنند. آن ها همچنین ممکن است از کمپرسورهای هوای چرخشی برای بستن و شکل دادن به مواد و راه اندازی ابزارهای برقی استفاده کنند.

فلز: صنایع ساخت فلز از کمپرسور پیچی دوار برای تامین برق ایستگاه های مونتاژ و ابزارهای پنوماتیک استفاده می کنند. آن ها ممکن است محصولات را اسپری کرده و قالب ها را با کمک کمپرسور هوا تزریق کنند.

مواد غذایی،آشامیدنی و دارویی: شرکت های مواد غذایی، نوشیدنی و داروسازی و سایر تولیدکنندگانی که به کیفیت هوای کلاس صفر نیاز دارند، کمپرسور اسکرو بدون روغن را برای نیازهای خود انتخاب می کنند. به این دلیل که آن ها می توانند محصولات پوششی را اسپری کنند، بطری ها را پر کرده یا کالاها را با کمپرسور هوا آبگیری کنند. روغن ماشین آلات محصولات را آلوده می کند.

در تاسیسات تولیدی مانند مونتاژ خودرو، کارخانه‌های داروسازی و شیمیایی: اپراتورها از کمپرسورهای هوای پیچی برای کار با ابزارهای فشرده‌سازی مانند مته‌های پنوماتیک و ابزارهای هیدرولیک استفاده می‌کنند. از دیگر کاربردها می توان به تمیز کردن تجهیزات و نگهداری عمومی اشاره کرد.

کمپرسور باد و هوای فشرده

کاربرد کمپرسور اسکرو در ساخت و ساز:

کار ساخت و ساز، به ویژه در سطوح بزرگ و حرفه ای، برای کارهایی نیاز به ابزارهای پنوماتیک دارد. کارگران ساختمانی ممکن است از کمپرسور اسکرو برای سرعت های متغیر خود استفاده کنند. این به آن ها امکان می دهد ابزارهای برقی برای بخش های مختلف ساخت و ساز باشند، از جمله:

تخریب: تخریب ساختمان های مسکونی یا تجاری یک کار سخت است. ابزارهایی که با هوا کار می کنند مانند چکش ها به شکستن مواد و ساختارهای سخت کمک می کنند.

کارهای جاده ای: کارگران ساخت و ساز ممکن است به کمپرسورهای هوا برای تخریب جاده های موجود، تمیز کردن مناطق برای سنگ فرش یا پاشیدن رنگ یا پوشش روی ساخت و سازهای تکمیل شده نیاز داشته باشند.

پروژه های تجاری و مسکونی: چه کارگران در حال ساخت خانه باشند و چه ساختمان تجاری، آن ها به ابزارهای پنوماتیک برای مشاغل خود نیاز دارند. مته‌ ها، تفنگ‌ های میخکوبی، آسیاب‌ ها، سنباده‌ ها و ابزارهای بی شماری که با هوا کار می ‌کنند، در تسهیل روند ساخت و ساز بسیار تاثیرگذار هستند.

هوای فشرده نیز در دمیدن دوغاب، دمیدن حفره های گل، شست وشو و عملیات شمع بندی ساختمان مورد نیاز است.

کاربرد کمپرسور اسکرو در کشاورزی:

کشاورزی، از سطوح کوچک گرفته تا تجاری، به ماشین آلات پیچیده ای نیاز دارد تا کارهای سخت را آسان تر کند. هر چیزی از تراکتور گرفته تا پمپ، نوار نقاله محصول و سمپاش با کمپرسورهای هوا کار می کند. کمپرسور اسکرو روتاری برای نیازهای مختلف کشاورزی به کار می رود، از جمله:

کاربرد کمپرسور اسکرو در دامداری ها:

دامداران ممکن است از کمپرسورهای هوای چرخشی برای انتقال شیر به مخازن یا کامیون های موجود در تاسیسات خود استفاده کنند. همانطور که تولید کنندگان مواد غذایی انجام می دهند، مزارع لبنی کمپرسورهای بدون روغن را برای کاربردهایی که در تماس مستقیم با محصولات آن ها هستند، انتخاب می کنند.

کاربرد کمپرسور اسکرو در  گلخانه ها:

اگر مزارع دارای گلخانه برای رشد محصول و کاشت در تمام طول سال باشند، به تهویه مناسب برای ساختمان خود نیاز دارند. کشاورزان هوای تمیز را برای تهویه این مناطق از کمپرسور اسکرو دریافت می کنند.

کمپرسور اسکرو

کاربرد کمپرسور اسکرو در مزارع:

برای حفظ مزارع پرورش محصولات و گیاهان، کشاورزان ممکن است از سیستم های آبیاری استفاده کنند. آن ها می توانند هوای فشرده را از طریق آن خطوط آبیاری برای پاکسازی و تمیز کردن آن ها شلیک کنند. تجهیزات سنگین کشاورزی مانند تراکتورها، پمپ ها، سمپاش ها و نقاله های محصول همگی می توانند با کمپرسورهای هوای چرخشی تغذیه شوند. علاوه بر مزارع سنتی، در مزارع لبنیات و گلخانه ها نیز استفاده می شود.

کاربرد کمپرسور اسکرو در  تولید انرژی:

بخش انرژی راه های مختلفی برای استفاده از کمپرسور پیچی چرخشی و سایر کمپرسورهای هوا برای عملیات خود پیدا می کند. در صنعت نفت و گاز، از کمپرسورهای هوای پیچی برای بالابر گاز (بازیابی نفت ثانویه) استفاده میشود، جایی که گاز فشار بالا به سازند اطراف تزریق می شود تا تولید هیدروکربن را افزایش دهد. اینکه یک صنعت تولید انرژی چگونه از کمپرسور پیچ روتاری استفاده می کند به نیاز آن بستگی دارد، اما این بخش های مختلف از این تجهیزات استفاده می کنند:

کاربرد کمپرسور اسکرو در  صنعت گاز طبیعی:

تولید گاز طبیعی از کمپرسورهای هوای چرخشی برای تمیز کردن تجهیزات و حفاری استفاده می کند. آن ها همچنین ممکن است گاز طبیعی را برای عملیات خود فشرده کنند.

کاربرد کمپرسور اسکرو در  صنعت نفت:

به ویژه حفاری نفت، اغلب از کمپرسورهای اسکرو برای عملیات خود استفاده می کند. هوا می‌تواند تجهیزات و سیستم‌ های حفاری را برای انتقال نفت حفاری شده در سراسر تاسیسات به کار اندازد.
کاربردهای دیگر عبارتند: از خدمات تعمیر و نگهداری خط لوله، پاکسازی تجهیزات و پای پینگ خط لوله گاز

کمپرسور اسکرو 500 وات

مزایای کمپرسور اسکرو چیست؟

کمپرسور اسکرو به عنوان فناوری انتخابی در طیف وسیعی از کاربردها، چیزهای زیادی برای ارائه به مشتریان دارند:

 • عملکرد مداوم: قابلیت جریان هوا و فشار مداوم را دارند، نیازی به راه اندازی و توقف نیست و چرخه کاری ندارند. این بدان معنی است که آن ها می توانند به طور مداوم با زمان کم یا بدون توقف کار کنند.
 • نگهداری آسان: با تعداد کمی از قطعات متحرک و لمسی، سایش و پارگی به حداقل می رسد. فواصل خدمات طولانی هزینه های تعمیر و نگهداری را کاهش می دهد و بررسی ها و تعمیرات معمولی را سریع، آسان و بدون دردسر می کند.
 • عملکرد قدرتمند: کمپرسور اسکرو در شرایط سخت کار می کند؛ زیرا جریان هوای بالایی دارد و می تواند در دماهای شدید کار کند. بنابراین آن ها ابزارهای پنوماتیک و تجهیزات سنگین را به راحتی و به طور موثر به کار می اندازند.
 • صرفه جویی در مصرف انرژی: این ماشین های با دوام پس از گذراندن آزمون زمان، گرمای کمتری تولید کرده و نسبت به مدل های دیگر انرژی بیشتری را حفظ می کنند. این ویژگی ‌های طراحی به این معنی است که در طول زمان ظرفیت کمپرسور را از دست نمی ‌دهند و به کاهش هزینه عمر کمپرسور کمک می‌ کنند.
 • سر و صدای کم: عملکرد بی صدا به دلیل اندازه کوچک و بدون قطعات متحرک واحد است و آن ها را برای نصب در نقطه استفاده مناسب می کند.
عملکرد مداوم
نگهداری آسان
صدای کم
صرفه جویی در مصرف انرژی

قیمت کمپرسور اسکرو

کمپرسورهای اسکرو روتاری در گذشته بسیار گران تر از مدل های رفت و برگشتی بودند، حتی با همان اسب بخار. اما با محبوبیت بیشتر مدل ‌های پیچ روتاری، شکاف قیمت در حال کاهش است.

اصلی ترین عواملی که بر قیمت کمپرسور اسکرو تاثیر می گذارند نام تجاری، قدرت موتور و سطح مصرف انرژی آن است.

از این رو در زمان خرید کمپرسور اسکرو بایستی به مولفه های اشاره شده توجه نمائید، زیرا که این این عوامل تاثیر مستقیم روی قیمت یک کمپرسور دارد.

کمپرسور اسکرو


بسیاری از شرکت های صنعتی که مسئولیت خرید کمپرسور هوا را بر عهده دارند برخی از برندهای بزرگ خارجی را می شناسند، اما کمپرسورهای هوای آن ها بسیار گران است. چرا؟ به دلیل کیفیت.

اگر چه کیفیت خوب است و می توان برای مدت طولانی از آن استفاده کرد، اما قیمت گران آن برای برخی از شرکت های کوچک و متوسط غیرقابل قبول است. فقط برخی از شرکت های بزرگ از این کمپرسورهای هوا با نام تجاری خط اول خارجی استفاده می کنند.

گاهی در دو تولید کمپرسور اسکرو دو برند از مواد مشابه استفاده می شود و قدرت موتور آن ها اصلی یکسان است اما قیمتی کاملا متفاوت است. این به دلیل پارامترهای فنی مختلف موتور اصلی سازندگان مختلف کمپرسور هوا است. عملکرد کمپرسورهای هوا از سازندگان مختلف متفاوت است. برخی از تولیدکنندگان به بهره ‌وری انرژی سطح دوم برای کمپرسورهای هوا دست می یابند، در حالی که آن هایی که توسط برخی تولیدکنندگان توسعه یافته ‌اند بهره‌وری انرژی سطح اول دارند. هر  چه اثر صرفه جویی در مصرف انرژی بهتر باشد، البته قیمت آن بسیار بالاتر از قیمت کمپرسورهای هوای معمولی خواهد بود.

 

کمپرسور اسکرو روغنی

خرید کمپرسور اسکرو

هنگام خرید کمپرسور اسکرو باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

 1. ابتدا باید یک نماینده فروش آگاه در محل داشته باشید تا درخواست و نیاز شما را به طور دقیق ارزیابی کند. این مهم ترین نکته در هنگام خرید کمپرسور پیچی است.
 2. شما نباید کمپرسور خیلی کوچکی تهیه کنید، زیرا برای پاسخگویی به تقاضا مشکل دارد.
 3. همچنین سعی کنید کمپرسور خیلی بزرگی تهیه نکنید، زیرا آنقدر که لازم است نمی چرخد. 

 

در بررسی گزینه های خود، می خواهید سوالاتی از این قبیل بپرسید:

 • قرار است چقدر هوا استفاده کنید؟ 
 • آیا به خشک کن نیاز دارید؟
 • مکان برنامه ریزی شده کمپرسور پیچی چیست؟ 
 • آیا برنامه ای برای توسعه کسب و کار خود دارید؟ 
 • همچنین باید به گارانتی و قابلیت سرویس کمپرسور اسکرو نگاه کنید. این فقط مربوط به خود کمپرسور نیست، بلکه مربوط به شرکتی است که کمپرسور را از آن خریداری می کنید.
 • آیا شرکت پشتیبانی از هر گونه سوال یا مشکلی که ممکن است داشته باشید دارد؟ 
 • چگونه دستگاه را سرویس و نگهداری می کنید؟

 ما انواع باکیفیت کمپرسور اسکرو را که برای عملیات خود نیاز دارید را تولید و ارائه می دهیم. همچنین تنوع کمپرسورهای تولیدی شرکت فرافن هوا زیاد است. ما حتی قطعات و خدمات قابل اعتمادی را ارائه می دهیم تا بتوانید هر آنچه را که نیاز دارید، صرف نظر از اینکه پروژه شما چقدر بزرگ یا کوچک باشد، دریافت کنید.

 

منتخبی از محصولات کمپرسور

12 دیدگاه

 1. رضا میثاقی.صنعت خودرو گفت:

  سلام قربان.من میخوام دور کمپرسور رو پایین بیارم.البته کمپرسور کوپل مستقیم .چنین چیزی امکان پذیر هست؟

 2. شهرام پوربخشی گفت:

  سلام، برای سفارشات کمپرسور اسکروی اویل فری شما چی پیشنهاداتی دارید؟

  • editor گفت:

   سلام دوست عزیز ، اگر کار شما در زمینه صنایع دارویی و مواد غذایی هست صرفا باید از اویل فری استفاده کنید تا سایز 6000 لیتر ما میتونیم کمپرسور پیستونی اویل فری در اختیارتون قرار بدیم که قیمت مناسب تر درمیاد از سایز 4000 تا 50000 لیتر کمپرسورهای اویل فری وارداتی برندهای اروپایی می توان در اختیارتون قرار داد.

 3. محمدی گفت:

  سلام، وقت بخیر
  برای کمپرسور 6 متری چه مخزنی مناسب است؟

 4. شهرام پوربخشی گفت:

  سلام، برای یک سیستم ۱۶ مترمکعب تحت فشار ۱۰ بار در استان مازندران چه سیستم هواساز و درایری معرفی میکنید؟

  • editor گفت:

   سلام کمپرسور 110 کیلووات مناسب هست برای کارتون و بهتر است با توجه به رطوبت مازندران هم درایر تبریدی و هم درایر جذبی اسئتفاده کنید و جهت مشاوره با کارشناسان فنی با شماره 09128190453 تماس بگیرید.

 5. صادق رنجبر گفت:

  سلام وقتتون بخیر .من کمپرسور 450 کیلووات شرکت شما رو در یک شرکت فولادی دیدم .شرکت ما نیز به چنین دستگاهی نیاز دارد .امکان بازدید فنی از دستگاه مورد نظر در محل مشتری هست؟لطفا اطلاع بدید

  • editor گفت:

   سلام وقت شما هم بخیرلطفا با شماره 09128190453 مدیر فنی جهت بازدید از دستگاه مذکور تماس بگیرید.

 6. محمدی گفت:

  آیا راهی وجود دارد برای حذف صدای کمپرسور یا کم کردن آن؟
  لطفا راهنمایی بفرمائید

  • editor گفت:

   سلام
   1- استفاده از واحد هوا ساز مناسب جهت پایین آوردن دور
   2-استفاده از اینورتر
   3-استفاده از عایق های صدا گیر قوی (نانو) و …
   چند راهکار مختلف جهت پایین آوردن صدای کمپرسور می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *